Замок Паланок – один з найкращих замків Європи (Відео)

червня 18 / 2017
Замок Паланок – один з найкращих замків Європи (Відео)

Замок Паланок – один з найкращих замків Європи. Це не якийсь там палац чи палати – це міцна, загартована боями неприступна фортеця, стіни якої зберігають пам'ять про величезні битви, звитягу та кров, подвиги та зраду.

Сам замок збудований на горі вулканічного походження поблизу річки Латоринці

З тією горою, на якій стоїть середньовічна фортеця, пов'язана і назва самого міста. Існує легенда, нібито цю гору насипали люди, але праця коштувала їм страшних мук - звідси і Мукачево.

Літописи не зберегли точної дати заснування замку «Паланок». Єдине, що можна сказати з впевненістю так це те, що у в XI столітті фортеця вже існувала.

Сьогодні замок «Паланок» - займає майже 14 тисяч квадратних метрів. Таємні підземні переходи, до сих пір збереглися під стінами і вежами. Фортеця поділена на три тераси, три рівня: Верхній, Середній і Нижній замки. Ці тераси, подібно річним кільцям, за якими визначають вік дерева: Верхній замок - найстаріша споруда. На шість метрів нижче від нього побудована «молодша» Середня тераса. Нижній замок був створений в XVIII в., Його звели на 10 м нижче Середнього рівня. Нині замок функціонує як музей.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...