Архівний відділ Тячівської РДА отримав нове приміщення

червня 15 / 2017
Архівний відділ Тячівської РДА отримав нове приміщення
Сьогодні 15 червня відбулося офіційне відкриття нового приміщення архівного відділу Тячівської РДА з розширеним архівосховищем ( будівля колишнього побуткомбінату , 3 поверх).Привітати з новосіллям працівників архівного відділу прийшло керівництво Тячівської РДА, голова Василь Дем'янчук, перший заступник голови Михайло Полажинець, керівник апарату Богдан Макусій, заступник голови районної ради Василь Кушілко, керівники структурних підрозділів адміністрації установ, організацій району.. Також навідався директор Державного архіву Закарпатської області Михайло Місюк, колеги з інших районів.

Відтак до присутніх звернувся голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук і висловив щиру вдячність усім, хто був причетний до облаштування нового приміщення для архіву.

- Сьогоднішня подія є дуже важливою не лише для працівників відділу, а й для мешканців нашого району. Адже тут, в архіві зберігаються документи, які можуть впливати на людські долі. Особливо це стосується тих громадян, хто працював на тому чи іншому підприємстві, і збирає довідки на оформлення пенсії. Тож зроблено добру справу, створені хороші умови для зберігання архіву, з чим ми усіх вас вітаємо, - наголосив Василь Юрійович.

Надалі за багаторічну сумлінну працю, вклад у розвиток архівної справи вручив подяку начальнику відділу Тамарі Мусі.

Також з привітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної ради Василь Кушілко, директор Державного архіву Закарпатської області Михайло Місюк. А також на добру згадку про подію вручив керівництву району копії архівних документів з історії Тячівщини, датованих 15 століттям

Щиру вдячність за сприяння і допомогу всім, хто доклав максимум зусиль для відкриття нового приміщення архіву , а особливо керівництву райдержадміністрації, районної ради та депутатському корпусу, висловила начальник відділу Тамара Муха. Також коротко ознайомила присутніх з історією архіву, який розпочав свою роботу у післявоєнні часи, 3 квітня 1946 року №3

До 1961 року архів підпорядковувався районному відділу внутрішніх справ, після чого входив до складу Тячівського райвиконкому.
Відтак з часу створення районних державних адміністрацій, тобто з 1992 р. архів реорганізовано в архівний відділ Тячівської РДА.
На сьогодні зібрані документи в архіві відображають становлення колгоспів, радянське будівництво, період незалежності України.
Найважливіша частина з них – це фонди виконавчих комітетів міської, сільських і селищних рад, органів державної влади, підприємств народного господарства: промисловості, аграрного сектору, фінансів, органів статистики, державного контролю.
На сьогодні архівний фонд продовжує комплектуватися документами органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та громадських організацій.
За доброю традицією відбулося символічне перерізання стрічки, після чого всі присутні оглянули нове приміщення та умови зберігання архівних документів.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...