В Тячеві відбувся конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

червня 11 / 2017
В Тячеві відбувся  конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах


8 червня в державній адміністрації проведено конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.


Відповідно до розпорядження голови Тячівської райдержадміністрації від 14.04.2017 №1 на конкурс було винесено 25 маршрутів, на які було подано 14 заявок від претендентів - перевізників.
Провів засідання конкурсний комітет, який очолив заступник голови Тячівської державної адміністрації Віктор Погар. У його складі також перебували: завідувач сектору інфраструктури державної адміністрації І.М Савула , старший спеціаліст по організації пасажирських перевезень і експлуатації автомобільного транспорту ПП "Мукачів - АТПП" І.В.Балога, перший заступник голови Закарпатської обласної філії ВГО "Народний антикорупційний нагляд" Ю.В.Петренко, голова профкому медичних працівників Тячівського району В.Ю.Йовдій, начальник сектору групи реагування патрульної поліції Тячівського відділу поліції Б.Ю.Волос, голова профкому філії "Тячівський райавтодор" С.І.Песюк, представники громадськості -І.Ю.Влад та М.Г.Ковальчук.
Відтак, присутніми детально вивчено пакети документів претендентів-перевізників а також заслухано пропозиції та зауваження учасників наради.Після чого комісія прийняла рішення дозволити заключити договір щодо перевезення пасажирів на 20 автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району. З приводу інших 5 -ти маршрутів - об’єктів конкурсу, то вони будуть доопрацьовані та повторно подані на конкурс.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар