На Тячівщині в Лопухівській ЗОШ відкрито сучасний комп'ютерний клас

травня 31 / 2017
На Тячівщині  в Лопухівській ЗОШ відкрито сучасний комп'ютерний клас
Нещодавно, депутат районної ради, начальник відділу охорони здоров’я Тячівської РДА Іван Фабрицій завітав на свято Останнього дзвоника в Лопухівську ЗОШ І-ІІІ ст. Приводом візиту стало також відкриття нового комп’ютерного класу за підтримки Тячівської районної державної адміністрації.

Подія для школи не пересічна, адже сучасних комп’ютерів полегшить впровадження інформаційних технологій у навчально-виховний процес та допоможе учням підвищити рівень здобутих знань.

Коментуючи подію, Іван Фабрицій зазначив :

«Ми живемо в сучасному світі, який ставить перед дітьми завдання бути швидкими, чітко орієнтуватись у сучасному світовому просторі, а комп’ютери і створені саме для того, аби швидко орієнтуватися в інформаційних потоках. Тож, в усіх школах повинні бути такі умови навчання, які сприяють вихованню успішних особистостей. Діти, які навчаються у цій школі, матимуть можливість на більш високому рівні опановувати інформатику, вивчати новітні комп’ютерні програми, готуватися до уроків – добирати матеріали з інтернет-бібліотек. Навчання з використанням комп’ютерних-технологій повинно стати нормою для всіх шкіл. Це одна з головних потреб сьогодення».Зульфія Бабаєва, прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар