Фахівці ДСНС здійснили рейд вулицями с. Кваси Рахівського району (ФОТО)

травня 30 / 2017
Фахівці ДСНС  здійснили рейд вулицями с. Кваси Рахівського району (ФОТО)


30 травня, з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них, рятувальники спільно з представники органів влади провели роз’яснювальну роботу серед мешканців с. Кваси Рахівського району.

Фахівці ДСНС здійснювали подворовий обхід приватних житлових будинків, під час якого спілкувались з їх власниками та розповідали останнім про причини виникнення пожеж та заходи, яких необхідно вживати, аби їх не виникало. Ця тема є досить актуальною, адже в Рахівському районі переважна більшість приватних житлових будинків є дерев’яними, й нерідко побудовані 30, а то і більше років тому. Зазвичай трапляється, що не всі власники під час влаштування електромережі дотримуються відповідних правил і як наслідок – виникнення пожежі може залишити людей без крівлі над головою.

На згадку про свої відвідини працівники оперативно-рятувальної служби вручали селянам листівки із заходами пожежної безпеки у побуті та про дотримання правил пожежної безпеки в лісах, й попередження трагічних випадків під час перебування біля водойм.

Не оминули рятувальники й оздоровчий комплекс, що розташований у даному населеному пункті, де також поспілкувалися з відпочивальниками і розповіли їм про правила поведінки в горах.

Загалом під час пожежно-профілактичного відпрацювання було охоплено близько 600 мешканців та гостей цього населеного пункту.

Фахівці ДСНС  здійснили рейд вулицями с. Кваси Рахівського району (ФОТО)

Фахівці ДСНС  здійснили рейд вулицями с. Кваси Рахівського району (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...