Довгожителька з Перечина відсвяткувала 101 - й день народження (фото)

травня 24 / 2017
Довгожителька з Перечина відсвяткувала 101 - й день  народження (фото)

День народження - це завжди свято, тим більше якщо є можливість відзначити 101-й ювілей. Жителька міста Перечин, Ілляш Олена Іванівна, народилася наприкінці 1-ї світової війни, непогано пам’ятає чехословацький період на Закарпатті та другу світову, особливо її початок – битву на Красному полі, де загинуло чимало її однокурсників.
Її батько, за словами іменинниці, намагався всім дітям дати освіту. Сама ж пані Олена навчалася у педагогічному училищі, звідки чимало її однокурсників відправили боротися за Карпатську Україну на Красному Полі, - битві, яка є знаковою не лише для історії Закарпаття, а й цілого світу, адже чимало істориків саме від неї ведуть початок Другої Світової війни.
Післявоєнний період асоціюється у жінки з неспроможністю купити собі нормальний одяг. Приказує, що домоткане полотно фарбували синькою, щоб хоч якесь різноманіття було, а на ноги самі виготовляли «топанки».
Зараз прабабуся радо ділиться з внуками і правнуками своїми спогадами…в першу чергу найтеплішими – про родину.
Сьогодні все це в минулому. Бабуся щасливо живе з сином Іваном, невісткою Марією, внуком та його родиною. Зі слів рідних найбільше полюбляє гратися з правнуками, дивитися політичні ток-шоу, а донедавна ще була палкою футбольною вболівальницею. А ще вірші іменинниця декламує неперевершено, і що цікаво, чеською мовою.
Свій 101-й день народження іменинниця відзначає в колі найрідніших –син із невісткою, внуки та правнуки поряд. Долучився до привітань іменинниці й народний депутат України Василь Петьовка. Так, помічник народного депутата України Михайло Штефко вручив довгожительці квіти, вітальну листівку з побажаннями міцного здоров’я і довгих років життя та в дарунок цінний презент - телевізор. Олена Іванівна та її родина були приємно здивовані, як увагою, так і подарунками, за що і щиро дякували гостям.

Довгожителька з Перечина відсвяткувала 101 - й день  народження (фото)

Довгожителька з Перечина відсвяткувала 101 - й день  народження (фото)

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...