Закарпатських бізнесменів запрошують на міжнародну конференцію

травня 23 / 2017
Закарпатських бізнесменів запрошують на міжнародну конференцію


29-30 травня у Києві відбудеться міжнародна конференція «Модернізація інфраструктури в Україні: нові можливості для участі приватного бізнесу». Серед організаторів - Український центр сприяння розвитку ППП за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства інфраструктури України та Державного Агентства з енергоефективності та енергозбереження України.
Темою заходу є обговорення можливостей для реалізації інфраструктурних проектів в умовах оновленого законодавства України в сфері публічно-приватного партнерства.
Участь у конференції візьмуть провідні експерти у сфері державно-приватного партнерства, у тому числі з Європейської Економічної Комісії ООН, представники державного сектору, міжнародних фінансових організацій, міжнародного ділового та експертного середовища, наукових кіл та громадськості.
З попередньою програмою Конференції можна ознайомитись на сайті: аррр.com.ua. Вартість участі у конференції складає 2500,00 за одного учасника.
Зареєструватися учасником конференції та отримати додаткову інформацію можна за телефоном у Києві (044)-286-36-63 або електронною поштою: office@appp.com.ua
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар