гірські рятувальники отримали допомогу від Чеської Республіки (Фото)

травня 22 / 2017
гірські рятувальники отримали допомогу від  Чеської Республіки (Фото)


22 травня в рамках транскордонного співробітництва Закарпатську область відвідали представники Пардубицького краю Чеської Республіки.

П'ятеро іноземних колег, серед яких заступники гетьмана Пардубицького краю Йозеф Бідмон та Давид Швец, привезли подарунки гірським рятувальникам. 15 GPS пристроїв із завантаженими необхідними додатками та картами стануть помічниками для гірських рятувальників. Вони дозволяють визначати місце перебування, створювати маршрути для проходження місцевості та проведення пошуково-рятувальних робіт.

гірські рятувальники отримали допомогу від  Чеської Республіки (Фото)


Це завершальний етап реалізації спільного проекту з GPS та GIS підтримки рятувальників Закарпаття. Цього ж дня іноземні гості Олдріх Масін та ініціатор проекту Алеш Бонятовський з кризового управління канцелярії гетьмана провели з українсьими колегами своєрідний майстер-клас щодо роботи GPS навігаторів та розповіли про особливості його використання в роботі.

гірські рятувальники отримали допомогу від  Чеської Республіки (Фото)


Завтра, 23 травня, чеські рятувальники проведуть практичні заняття з рятувальниками з виїздом у гірську місцевість Міжгірського району та покажуть їх використання в дії. Всі ці пристрої будуть передані у гірські пошуково-рятувальні відділення області для подальшого використання під час пошуку та порятунку людей у Карпатах.Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...