В ремонт дороги «Мукачево – Рогатин» на Закарпатті вкладуть майже 2 мільярди гривень (ВІДЕО)

травня 21 / 2017
В ремонт дороги «Мукачево – Рогатин» на Закарпатті вкладуть майже 2 мільярди гривень (ВІДЕО)


За бюджетною програмою на ремонт 209 км. траси Мукачево-Рогатин запланували виділити 1 млрд. 600 млн грн. Частину цих коштів витратять на капітальний ремонт 50 км. автошляху у Рахівському районі, з якого власне і розпочали роботи. Сьогодні це одна з найкращих доріг в області. Водії, що їздять трасою міжнародного(!) значення Київ-Чоп про таке покриття поки тільки мріють. Роботи виконує Івано-Франківська фірма-підрядник ПБС. Працюють дорожники за технологією холодний ресайклінг.

Сьогодні у межах Рахова покриття вже ідеальне, принаймні на перший погляд. Асфальт тут значної товщини. Та виявляється це тільки подушка і перший шар покриття, невдовзі мають встелити і другий. Жителі села Костилівка не можуть натішитися новою дорогою.

Як запевняють у службі автомобільних доріг області, до кінця наступного року таким буде увесь автошлях державного значення Мукачево-Рогатин. Тож варто сподіватися, що фінансування дорожньої програми буде стабільним, дорога буде в такому стані не один рік, а півтора мільярда коштів платників податків не викинуть на вітер

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...