На Закарпатті стартував четвертий глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху

травня 08 / 2017
На Закарпатті стартував четвертий глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху

Із 8 по 14 травня на території Закарпатської області, а також по всій території України триватиме Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках семи днів здійснюватиметься посилена робота з контролю за дотриманням правил дорожнього руху. Також особлива увага приділятиметься різноманітним акціям з метою привернення уваги громадськості до важливості вивчення та дотримання ПДР
Сьогодні, 8 травня, на території Закарпаття, а також по всій території України стартував Тиждень безпеки дорожнього руху, який триватиме до 14 травня. Мета даного заходу – привернути увагу до складної ситуації з безпеки дорожнього руху, а також сприяти вихованню дорожньої культури серед населення.
В рамках семи днів, триватиме посилена робота з контролю за дотриманням ПДР усіма учасниками дорожнього руху. У загальноосвітніх навчальних закладах Закарпатської області працівниками поліції спільно з Департаментом освіти і науки Закарпатської ОДА організована робота по проведенню уроків з тематики безпеки дорожнього руху « Безпека на дорозі – безпека життя».
Щодня на автошляхах краю травмуються люди, тому часто лікарям вкрай необхідна кров, щоб врятувати життя потерпілому. Тому працівники поліції візьмуть участь в благодійній акції «Здай кров - врятуй життя!».
Необхідно пам’ятати, що тільки спільними зусиллями та свідомим ставленням до вивчення та дотримання правил дорожнього руху можна досягти безаварійної ситуації на автошляхах.
Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху
УПД ГУНП в Закарпатській області
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...