Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору

квітня 29 / 2017
Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
Про це інформує офіційний сайт Чопської міської ради.
Пройшло менше півтора року діяльності нової чопської влади і питання будівництва власного водозабору починає виходити на фінішну пряму: сьогодні міська влада у системі PROZORRO оголосила тендер на будівництво водозабору у парковій зоні.

Як інформує цей же сайт міської ради, на сесії, яка відбулася 26 квітня цього року для будівництва водозабору було додатково виділено 3 мільйони гривень, тож загальна сума власних коштів становить 5 мільйонів.
Правда не підтримували виділення цих коштів присутні на сесії депутати із партії КМКС та депутат від ЄЦу Михайло Бублик. Зрозуміло, що будівництво чопського водозабору в плани КМКС не входило, а депутат Бублик підтримував позицію свого лідера Галини Цар, яка будувала міський водозабір десять років, орден отримала, але так його і не збудувала.
В кінці минулого року проект був зареєстрований на сайті Державного фонду регіонального розвитку, де він отримав позитивні висновки як керівництва області, так і уряду країни.
17 травня цей проект в Києві буде захищати губернатор області Г.Москаль, який у спілкуванні із журналістами назвав його пріоритетним.
В середині травня розглядатиметься питання щодо виділення необхідної іншої частини коштів в Кабінеті Міністрів України.
Сьогодні, 28 квітня 2017 року, міська влада оголосила тендер, який дасть можливість розпочати перші роботи з будівництва власного водозабору. Крім того, уже майже готовий проект будівництва нової власної мережі водопостачання, яка забезпечить водою квартири і будинки мешканців міста.
Повільно але впевнено міські чиновники крок за кроком йдуть до поставленої мети: збудувати власний водозабір та забезпечити містян якісною питною водою.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар