В Ужгороді жінки зможуть безкоштовно перевірити на УЗД молочні залози

квітня 28 / 2017
В Ужгороді жінки зможуть безкоштовно перевірити на УЗД молочні залози


Головним у боротьбі проти раку молочної залози залишається його раннє виявлення, що покращує результат лікування. Рак на ранніх етапах протікає безсимптомно або проявляє себе слабо. Найкраща профілактика – систематичне самообстеження молочних залоз, УЗД молочних залоз при потребі з подальшим мамографічним дообстеженням.

Слід пам’ятати, що діагноз рак молочної залози не є вироком. Як свідчить статистика, виліковуються 95% жінок, у яких захворювання виявлено на І стадії, 80% - на ІІ, 50% - із третьою стадією захворювання.

В Мукачеві всі жінки безкоштовно зможуть пройти УЗД молочних залоз. Зокрема процедури можна пройти в кабінетах ультразвукової діагностики поліклінічного відділення та залізничної лікарні. Кабінети працюють щодня з понеділка по п’ятницю з 11.00 до 18.00. за попереднім записом за телефонами: 2-20-31, 2-31-45. Обстеження проводиться безкоштовно. Також працюватимуть пересувні мобільні кабінети УЗД, які виізджатимуть на підприємства, установи та заклади міста, повідомила Мукачівська міськрада.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...