Чопські рятувальники провели громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."

квітня 27 / 2017
Чопські рятувальники провели громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."

Захід рятувальники почали з евакуації учнів та вчителів, де за задумом було два потерпілих. Для них медики надали кваліфіковану допомогу. Усього акцією було охоплено близько 250 учнів 1-11 класів.

Далі фахівці ДСНС нагадали присутнім вимоги правил безпеки життєдіяльності, яких необхідно дотримуватись у повсякденному житті. Зосередили увагу на порядку дій під час виникнення надзвичайних подій різного характеру, зокрема при виникненні пожежі та виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів минулих війн. Надзвичайники практично продемонстрували присутнім роботу по гасінню пожеж як вогнегасником, так і при прокладанні магістральної лінії.

Представники задіяних екстрених служб району розповідали учнівській молоді про заходи безпеки, методи надання невідкладної допомоги постраждалим. Діти отримали вичерпні відповіді на питання, які виникали в ході проведення громадської акції.

На згадку про себе рятувальники вручили присутнім тематичні листівки та пам’ятки на протипожежну тематику, дозволили всім бажаючи приміряти тепловідбивний костюм та посидіти у червоно-білому авомобілі рятувальників.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар