Поліція Закарпаття відзначила 31-річницю Чорнобильської катастрофи

квітня 26 / 2017
Поліція Закарпаття відзначила 31-річницю Чорнобильської катастрофи

В Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відзначили 31-річницю Чорнобильської катастрофи. Керівництво поліції спільно з членами Ради ветеранів ОВС в Закарпатській області долучилися до покладання квітів до пам’ятника ліквідаторам та провели зустріч
Сьогодні, 26 квітня, закарпатські правоохоронці та пенсіонери і ветерани органів внутрішніх справ долучилися до покладання квітів до пам'ятника закарпатцям – ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи в Ужгороді. Участь у заході також взяли представники міської та обласної влади, правоохоронці.
Опісля зустріч провели в стінах управління. Відзнаку асоціації «Чорнобиль» отримав Гулей Іван. Її ліквідатору вручив начальник ГУНП в Закарпатській області, полковник поліції Роман Стефанишин. Пушкаш Іван, Гринажук Василь, Гродюк Юрій отримали грамоти Обласної ветеранської організації, а Циганину Борису, Миронюку Сергію, Пецкарю Олександру, Максиму Василю вручили грамоти Ужгородського міського голови.
Голова Ради ветеранів ОВС в Закарпатській області Віктор Отовчиць звернув увагу на те, що керівництво закарпатської поліції завжди пам’ятає про колишніх правоохоронців та сприяє розвитку ветеранського руху.
Нагадаємо, що серед ліквідаторів, які прибули в Прип’ять одразу після аварії було семеро працівників закарпатської міліції. Віктор Чепак, Іван Попадич, Юрій Томей, Василь Бангрович, Василь Свистак, Андрій Гецко та Михайло Попович проходили у той час навчання в Київській вищій школі МВС України, тому і були залучені до такої нелегкої та небезпечної роботи. До 12 травня на допомогу з ліквідації наслідків аварії прибуло ще 13 закарпатських міліціонерів: Юрій Попадинець, Іван Менджул, Василь Мурга, Василь Дулов, Іван Мандзюк, Василь Максим, Іван Делеган, Іван Паук, Василь Бердар, Іван Тернущак, Микола Щуберт. З червня добровольцями до ліквідації приступили Віктор Лібо, Валерій Глух, Віктор Бронтерюк, Микола Кириченко, Андрій Обіцький, Георгій Шахайда.
Загалом у ліквідації наслідків страшної трагедії взяло участь 33 тисячі працівників органів внутрішніх справ. А з Закарпаття в зону ураження було направлено 430 міліціонерів-ліквідаторів.
Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар