В Закарпатській ОДА обговорили програми підтримки малого та середнього бізнесу

квітня 22 / 2017
В Закарпатській ОДА обговорили програми підтримки малого та середнього бізнесу


20 квітня в облдержадміністрації відбулося засідання за круглим столом за участі депутатів обласної ради, голови та представників Регіональної ради підприємців у Закарпатській області, керівників міст та районів. Йшлося про програми підтримки малого та середнього бізнесу.
Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Денис Ман представив порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів, як то передбачає Програма розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2017-2018 роки, затверджена рішенням обласної ради. Наразі цей Порядок оприлюднено на веб-сайті облдержадміністрації та обласної ради задля внесення зауважень і пропозицій, які чекають від підприємців та громадських об’єднань.
Водночас, як зазначалося, на сьогодні проект Порядку містить норми регуляторного характеру і його прийняття потребує реалізації процедур передбачених Законом України ”Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”. Відповідне роз’яснення надано Державною регуляторною службою України. Тому документ наразі не подано на розгляд та затвердження рішенням сесії обласної ради, проведення всіх процедур відповідно до Закону займе ще мінімум місяць.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...