У Закарпатському обласному управлінні лісомисливського господарства провели суботник

квітня 22 / 2017
У Закарпатському обласному управлінні лісомисливського господарства провели суботник
Підтримуючи добру традицію долучатися до проведення заходів з озеленення та благоустрою, працівники Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства напередодні травневих свят провели День довкілля.
Значну увагу було приділено озелененню прилеглої території, обкопуванню дерев, облаштуванню клумб та газонів.
Протягом місяця по всіх лісових господарствах краю працівники проводили благоустрій територій, садили дерева та чагарники, прибипали побутове сміття вздовж автодоріг, в лісових масивах і біля адмінбудівель тощо.
Нагадаємо, поява свята «День довкілля» пов’язана з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Перша міжнародна конференція з питань охорони довкілля була проведена у Стокгольмі, де представники 113 країн провели першу всесвітню зустріч з проблем навколишнього середовища. Стокгольмська конференція з довкілля, стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.
День довкілля або день навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.
Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Працівники лісової галузі завжди беруть активну участь в подібних природоохоронних заходах.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар