Наскільки готові в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області до початку весняно-літнього сезону?

квітня 20 / 2017
Наскільки готові в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області до початку весняно-літнього сезону?

Поліція Закарпаття забезпечила правопорядок під час відзначення Великодніх свят та готується до травневих вихідних і початку туристичного сезону на Закарпатті. Про те, наскільки готові в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області до початку весняно-літнього сезону, розповів заступник начальника ГУНП, полковник поліції Ярослав Лебович

– Як ви оцінюєте рівень роботи поліції Закарпаття під час відзначення Великодніх свят в області?

– На лінію «102» щодоби в середньому надходить 220-240 викликів, з 15 до 16 квітня таких дзвінків на лінію надійшло 255, а вже з 16 до 17 квітня – 323. Наші співробітники виїхали на всі події та оперативно спрацювали. Крім цього, під час Великодніх свят було створено групи швидкого реагування з числа працівників роти поліції особливого призначення ГУНП для підсилення охорони громадського порядку. До храмів краю в ніч з 15 на 16 квітня прийшло близько 360 тисяч вірян, їхню безпеку в 546 населених пунктах охороняли 650 працівників поліції. У час, коли Закарпаття відпочивало, поліція працювала в посиленому режимі. Як результат – мешканці та гості нашої області зустріли Великдень у безпеці.

– Тобто ніяких серйозних злочинів в області у цей період не було?

– Були злочини побутового характеру, тобто в непублічних місцях, при цьому їх кількість не була вищою, ніж у будні дні. Подій, які б викликали великий резонанс, на Закарпатті не було.

– Які саме профілактичні заходи проводяться перед великими святами, в час туристичного сезону, тобто в період, коли люди в громадських місцях потребують особливої охорони?

– По-перше, працівники поліції моніторять інформацію про проведення всіх фестивалів, акцій та інших масових заходів. Це потрібно для того, щоб планувати кількість особового складу, яка виходитиме на патрулювання. Наші співробітники завжди присутні на таких заходах, адже скупчення людей приваблює шахраїв, кишенькових злодіїв та провокаторів. Присутність поліції упереджує вчинення злочинів або допомагає їх розкривати дуже оперативно. Крім цього, постійно проводяться профілактичні заходи і бесіди з громадянами, які вже мали справу з правоохоронцями за вчинення вандалізму, дрібного хуліганства та інших подібних правопорушень. Велика увага приділяється транспорту, який в’їжджає на територію Закарпаття та виїжджає з області, правоохоронці відстежують можливих порушників порядку з інших регіонів.

– Попереду ще багато весняних державних вихідних та інших пам’ятних дат, поліція розпочала підготовку до них?

– Безумовно, 26 квітня буде 31 річниця аварії на Чорнобильській АЕС, 28 квітня – 70 річниця операції «Вісла», далі – Міжнародний день солідарності трудящих, День пам’яті та примирення і День перемоги. У період травневих свят взагалі 8 з 11 днів будуть вихідними. Ми співпрацюємо з органами місцевого самоврядування, громадськими активістами, щоб бути максимально корисними на організованих ними заходах і там унеможливити порушення громадського порядку. Закарпатці та гості області можуть бути впевнені, що поліція їх захищає і в будні дні, і в свята.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...