Закарпатські митники взяли участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

квітня 11 / 2017
Закарпатські митники взяли участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Керівництво Закарпатської митниці ДФС та Головного управління ДФС у Закарпатській області, сьогодні, 10 квітня, долучилися до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Захід організувало Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства.

– Природа прокидається, все зеленіє та цвіте. Ми, як ніхто інший, хочемо примножувати цю красу і долучаємось до різноманітних весняних акцій, мета яких не тільки чисте довкілля, а й висадження різноманітних дерев та кущів. Зверніть увагу, ми висаджуємо дерева вздовж українсько-словацького кордону, де у 2015 році був потужний буревій, який наробив лиха. Карпати – це наші легені, і від нас залежить наскільки здоровими, і повноцінними вони будуть, – зазначає в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв.

– Ми разом із усіма закарпатцями повинні турбуватися про порядок в лісі та його благоустрій. Матимемо надію, що деревця, які ми висадили сьогодні, приживуться та добре ростимуть, і, крім приємного естетичного вигляду, будуть виконувати свою основну функцію – насичуватимуть повітря киснем, – підкреслює заступник начальника Головного управління ДФС у Закарпатській області Степан Кіяк.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар