В Ужгороді демонтують «незаконну» рекламу

березня 07 / 2017
В Ужгороді  демонтують «незаконну» рекламу

Останнім часом в місті Ужгород розміщується все більше рекламних конструкцій як на відкритій місцевості вздовж придорожньої смуги, так і на будинках, де рекламується той чи інший туристичний об’єкт та "садиба". Серед цих об'єктів велика кількість таких, на які відсутні дозвільні документи на розміщення рекламних засобів.

Ідеться про незаконні рекламні конструкції – щити, розтяжки, брандмауери, штендери, сітілайти тощо, розміщені з порушенням вимог Порядку розміщення зовнішньої реклами в Ужгороді та без дозвільних документів.

На засіданні зазначалося: щодо всіх об’єктів проведено фотофіксацію.

За цим рішенням відділ муніципальної інспекції з благоустрою спільно з департаментом міського господарства має повідомити власників самовільно встановлених об’єктів зовнішньої реклами про необхідність проведення демонтажу власними силами у десятиденний термін із дня прийняття рішення. Якщо рекламні конструкції не приберуть – демонтаж необхідно провести силами комунальних служб міста за рахунок власників об’єктів.

Рішення про надання окремих дозволів на розміщення рекламних конструкцій на прохання міського голови Ужгорода Богдана Андріїва зняли на додаткове вивчення.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар