Закарпатці не мають можливості сплачувати комунальні послуги

лютого 27 / 2017
Закарпатці не мають можливості сплачувати комунальні послуги


З 2011 року вся область на автономному опаленні, йдеться в сюжеті телеканалу Інтер.

Але і це не врятувало від теплового удару! Вікторія газовий котел в квартирі поставила 12 років тому. Було вигідно. Тепер ні.

"Якщо в 2005 році ми платили по 200 гривень, зараз за січень нам вийшло 2100 500 плюс гривень це вже я оформила субсидію", - сказала Вікторія Сенгетовська, мешканка Ужгорода. Ця зима в Закарпатті видалася суворою. Газа йшло багато, - говорить Вікторія. Хоча батареї були ледве теплими.

"Мене цілими днями вдома немає, але я працюю на те, щоб оплатити ці високі тарифи наші чиновники в Києві повинні розуміти, що населення це не тягне", - сказала Вікторія Сенгетовська, мешканка Ужгорода.

На даний момент в Закарпатті люди заборгували за опалення - майже півтора мільярда гривень!

"За минулий рік більш менш розрахунки були нормальні, а січень місяць показує, що населення на 60-68% розраховується за спожитий газ", - сказав Едуард Маляр, директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва інфраструктури Закарпатської ОДА.

Але ж ця ціна на газ - не остаточна. Днями Кабмін затвердив порядок перегляду роздрібних цін на газ для населення, і тепер якщо вартість імпортованого палива збільшиться за півріччя більш ніж на 10% - уряд буде в праві кожні півроку переглядати ціни!

А вже з першого березня в п'ятий раз подорожчає електроенергія. Паралельно з цим Генпрокуратура займеться розслідуванням діяльності Нацкомісії з регулювання енергетики України, яка контролює тарифи. Але чи знизяться ціни після перевірки ГПУ велике питання.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар