Світлої пам’яті Михайла Юрійовича Волощука

лютого 06 / 2017
 Світлої пам’яті Михайла Юрійовича Волощука


З глибоким сумом керівництво Закарпатської обласної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат сприйняли звістку про те, що відійшов у вічність Михайло Юрійович Волощук, голова Закарпатської обласної ради І скликання.

Михайло Юрійович прожив глибоко змістовне життя. Він не вмів бути стороннім спостерігачем, завжди був у вирі подій, ніколи не ховався за чужі спини, не боявся висловлювати власні думки, які не завжди подобалися широкому загалу.

Волощук М. Ю. був надзвичайно толерантною і скромною людиною та водночас виявляв принциповість, коли йшлося про інтереси Закарпаття. Справою його життя було трудитися для розквіту рідного краю та України. Цим Михайло Юрійович заслужив собі добру пам’ять, шану сучасників і нащадків.

Як народний депутат України, він брав активну участь у законотворчій діяльності, прийнятті Декларації про суверенітет України та Акта проголошення Незалежності України, розробці нової Конституції України.

За активну діяльність, сумлінну, самовіддану працю, вагомий внесок у розбудову Закарпаття та зміцнення Незалежності України нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора, «Знак Пошани», «За заслуги» ІІІ ступеня та Ярослава Мудрого 5 ступеня, шістнадцятьма медалями, двома Почесними грамотами Президії Верховної Ради УРСР, багатьма відзнаками обласної ради та обласної державної адміністрації.

Ми всі пам’ятатимемо його щиру усмішку, оптимізм і вміння радіти життю. Нехай добрий, світлий спомин про Михайла Юрійовича назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.

Поділяємо невимовний біль з близькими та рідними покійного. Світла йому пам’ять.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...