Скільки часу підліткам можна проводити за комп’ютером

січня 26 / 2017
Скільки часу підліткам можна проводити за комп’ютером

Екрани телевізорів і комп'ютерів не завжди шкодять здоров’ю підлітків. Науковці з Оксфордського університету вважають, що 257 хвилин у день є корисними для розвитку мозку дитини.
Про це повідомляє Hyser.

Вчені провели опитування, в якому взяли участь понад 120 тисяч 15-річних підлітків. У дітей цікавилися щодо їхнього самопочуття, а потім отримані дані порівняли з тим часом, який вони проводять за різними гаджетами.
Дослідники порахували ідеальний час, протягом якого користування ПК та іншими електронними пристроями є корисним для мозку дитини. Це 257 хвилин або 4 години та 17 хвилин. За смартфоном краще проводити не більше двох годин, а відеоіграм виділяти до 100 хвилин на день. Цього часу достатньо для розвитку соціальних зв’язків і навичок, і лише після закінчення цього часу гаджети починають негативно впливати на мозок дітей.

Науковці підкреслюють, що помірне використання девайсів не має негативного впливу на фізіологічний та емоційний стан дітей та підлітків, а також відзначають, що гаджети можуть підвищити творчий потенціал у підлітків і поліпшити навички спілкування.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар