Мешканці чопського гуртожитку отримають право на приватизацію кімнат

січня 22 / 2017
Мешканці чопського гуртожитку отримають право на приватизацію кімнат
Місто Чоп, західні ворота України, колись було дуже потужним залізничним вузлом. Майже весь житловий фонд у місті протягом багатьох років будувався залізничними організаціями для потреб залізничників. Молоді сім’ї, які направлялися на роботу в місто, починали своє сімейне життя в гуртожитках. Сьогодні частина гуртожитків перебудована в квартирні будинки, гуртожиток по вул. Головна,12 безнадійно руйнується та на теренах міста залишився єдиний гуртожиток з проживаючими мешканцями по вул. Пушкіна 5.

Ми уже неодноразово писали, як керівництво залізниці поспіхом спихнуло місту житловий фонд без капітального ремонту, спихнуло Солотвинську лікарню без чопського майна, спихнуло станційний гуртожиток по вул. Головна 12, який розміщено на земельній ділянці Львівської залізниці на правах постійної власності.
Так само залізниця в середині 2015року спихнула гуртожиток по вул. Пушкіна 5, який на цей уже був без опалення, без ремонту, без належно оформлених документів та з іншими комунальними проблемами.
Керівництво БУ-5 поспіхом пороздавало всі кімнати та інші приміщення, а міські чиновники попереднього скликання із задоволення взяли гуртожиток з величезною кіпою комунальних проблем.
Тодішнього міського голову це питання не дуже турбувало, адже на носі були вибори, тобто мешканцям гуртожитку можна було «вішати лапшу на вуха» різноманітними обіцянками.
Зима 2016 року в гуртожитку пройшла з величезними комунальними проблемами, через розбалансування фаз в одну із січневих ночей гуртожиток мало не загорівся. Проблем з кожним днем накопичувалося все більше і більше.
В середині літа мешканці гуртожитку вирішили створити свій органом самоорганізації населення “Будинковий комітет “Каштан” та розпочали роботу із наведення ладу в гуртожитку. Протягом піврічного терміну було укладено відповідні комунальні договори та розпочато перевірку проживання мешканців у гуртожитку. В кінці грудня міською владою було створено Наглядову раду з питань розподілу і утримання житла у гуртожитку та використання гуртожитку і прибудинкової території.
На початку січня цього року, як інформує офіційний сайт Чопської міської ради, в міській раді було проведено два засідання Наглядової ради. Результатом першого засідання стало підписання Меморандуму між керівництвом міської влади та будинковим комітетом «Каштан».
Минулої п’ятниці відбулося друге засідання Наглядової ради, результатом наглядової ради став проект рішення «Про надання дозволу на приватизацію житлових приміщень (кімнат) в гуртожитку по вулиці Пушкіна, 5 в м. Чоп», який буде затверджений на засіданні сесії міської ради.
Проект рішення можна прочитати на офіційному сайті Чопської міської ради за цим посиланням.
Отже, якщо міські обранці проголосують за це рішення то мешканці гуртожитку в місті отримають дозвіл на приватизацію його житлових і нежитлових приміщень.
Приватизувавши кімнати в гуртожитку мешканці зможуть створити ОСББ та уже самостійно вирішувати проблеми.
Ми і в подальшому будемо відслідковуватимемо ситуацію в першому чопському комунальному гуртожитку.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар