Чи стане хорошим уроком для міської влади Чопа цьогорічна зима?

січня 22 / 2017
Чи стане хорошим уроком для міської влади Чопа цьогорічна зима?
Про прекрасну цьогорічну зиму в нашому місті ми уже писали. Місячна норма снігових опадів, що випала протягом суботи, принесла радість всій чопській дітворі. Завалені снігом дороги та тротуари міста принесли значну роботу комунальним підприємствам міста.

Потужний дизельний трактор старався здійснити розчищення вулиць, але в окремих місцях це вийшло зовсім навпаки. Якщо центральну частину вулиць було ще якось розчищено, то різні провулки та маленькі вулиці залишилися в кучугурах.
Різдвяні морози, які наступили протягом минулого тижня виявили купу проблем у міському комунальному господарстві. Після снігопаду та відносного потепління на вулиці мокрий сніг перетворив міські тротуари у суцільні ковзанки.
А ще більше проблем морози принесли мешканцям багатоповерхівок. Вибиті підвальні шибки та двері, не утеплені підвальні приміщення спричинили замерзання металевих водопровідних труб, які не витримавши натиску морозів почали розриватися. В окремих багатоповерхівках всі підвали стали затопленими, а мешканці залишилися без води.
Чому так сталося?
Ну, по-перше, такої зими в Чопі не було десь з 2000 року і ніхто не думав, що колись зима знову буде суворою в Чопі.
По-друге, єдиний трактор з лопатою, який вдалося відновити комунальникам восени, не зміг самостійно повністю розчистити місто від снігу.
По-третє, не підготовлений житловий фонд до зими дав про себе знати, мешканці багатьох багатоповерхівок залишилися без води з підтопленими підвалами.
По-четверте, за прорахунки залізничних водяників повинні віддуватися міські комунальники.
Але найголовніше, цьогорічна зима дала зрозуміти та повинна зобов’язати міську владу більш краще готуватись до неї та готувати всі міські комунальні об’єкти.
Будемо надіятися, що теперішня ситуація дала міським чиновникам хороший урок, який вони добре запам’ятають і більше він не повториться в майбутньому.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар