На чому їздять берегівські водії?

січня 14 / 2017
На чому їздять берегівські водії?

Зима приходить, отже ми одягаємось тепліше, а взуття змінюємо на зимове. Автомобіль також хоче комфортно пересуватися по засніженим дорогам, а для цього потрібно замінити шини. Тож наше видання сьогодні провело своєрідне журналістське рослідування, аби побачити скільки водіїв за комфортне пересування на дорогах, а хто заощаджує і ризикує кожного дня.

Тож було досліджено дві парковки, а саме на бульварі Ійєша Дьюли та біля супермаркету «Барва». Хоч перехожі і дивно спостерігали за людиною, котра обстежує скати автомобілів серед білого дня свою роботу виконав сумліно.
Так, у центрі міста серед 25 автомобілей, 14 — були із позначкою 'All season', 6 — мали спеціальну позначку у вигляді сніжинки, а ще п'ять — навіть і не подали вигляду зимі. Ситуація біля «Барви» була наступною. Із 25 авто ми знайшли 7 зимових шин. Одна навіть була із ціпками, але на львівській реєстрації. Значна більшість і тут користується так званою «універсальною всесезоною» резиною.
Та “амплуа” скатів має велике значення у зимовий період. Проте ми все ще маємо за звичку економити на власній безпеці. Навіть, якщо логічно подумати, то наскільки безпечнішою може бути універсальна всесезона резина, якщо коштує вона дешевше зимової та літньої поокремості.
Також слід задуматися тим водіям, котрі ризикують і виїзждають на літніх шинах у засніжену погоду, адже 80% зимових ДТП трапляються через якість скатів.

beregszasz.com.ua
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар