Реалізація заходів регіональної Програми сприятиме підвищенню ефективності використання енергоресурсів у нашому краї

січня 12 / 2017
Реалізація заходів регіональної Програми сприятиме підвищенню ефективності використання енергоресурсів у нашому краї


У цьому переконані розробники проекту рішення «Про затвердження Плану заходів на 2017 рік з виконання Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області на 2016-2020 роки», який вноситься на розгляд депутатів облради.

Обласній державній адміністрації рекомендується забезпечити організацію і координацію роботи щодо реалізації Плану заходів на 2017 рік з виконання цієї Програми.

Як зазначається в Пояснювальній записці, даний проект рішення підготовлено відповідно до Методики розроблення галузевих, регіональних програм енергоефективності та програм зменшення споживання енергоресурсів бюджетними установами шляхом їх раціонального використання, затвердженої наказом Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів від 17.03.2009 №33 та розділу VIII Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області на 2016-2020 роки.

Далі наголошується, що виконання запланованих на 2017 рік заходів відповідає державній політиці у сфері енергозбереження та енергоефективності та спрямоване на вирішення проблеми підвищення ефективності використання енергоресурсів у регіоні в умовах різкого зростання цін на паливно-енергетичні ресурси та стимулювання населення до впровадження енергозберігаючих заходів.

Серед заходів – відшкодування частин відсоткової ставки за кредитами, отриманими населенням на заходи з енергозбереження , створення регіонального центру енергетичного менеджменту, проведення енергетичного аудиту та термомодернізації будівель бюджетних установ.

Очікуваний результат після впровадження заходів - скорочення споживання природного газу населенням у межах 3-5% за рік, формування електронної бази даних щодо технічного стану підприємств, установ та організацій різних форм власності області, формування переліку шляхів та засобів економії витрат паливно-енергетичних ресурсів на об’єктах бюджетної сфери області, зменшення видатків бюджетної сфери на фінансування енергоспоживання тощо.

Орієнтовний обсяг фінансування – 15000,0 тис.грн.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар