Жителька Закарпаття Марія Купина відзначила 104 роки

січня 06 / 2017
Жителька Закарпаття Марія Купина відзначила 104 роки


Цими днями 104 роки відзначила жителька села Драгово, що на Хустщині, - Марія Купина. День народження святкувала як годиться: з тортом та квітами, в присутності гостей.

Однак так святкували не завжди, адже, як зізнається сама іменинниця, її життя було насиченим і непростим: рано осиротіла, з дитинства змушена була працювати, аби прогодувати себе. Доньки іменинниці, Поліна та Олена кажуть, що їхня мати неодноразово розповідала про свої найми. Ще донедавна пані Марія сама поралася по господарству та на городі. Навіть зараз, коли працювати на землі не стало сил, намагається не стояти осторонь господарських справ - радить дітям що і як краще зробити.

Народилася Марія Василівна під Різдво то колядувати, за її словами, сам Бог велів та демонструє, як потрібно співати у 104 роки.

За святковим столом з нагоди дня народження Марії Купини зібралися найрідніші. Вже традиційно до вітань довгожительки долучився народний депутат України Василь Петьовка. Зокрема, помічник народного депутата Михайло Штефко передав для іменинниці вітальну листівку та квіти, а також цінний подарунок - пральну машину.
Жителька Закарпаття Марія Купина відзначила 104 роки

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...