На Закарпатті діють три десятки пунктів обігріву

січня 05 / 2017
 На Закарпатті діють три десятки пунктів обігріву


Чергове засідання оперативного штабу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської області відбулося сьогодні, 5 січня, під головуванням в.о. голови облдержадміністрації Олександра Петіка.
Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайло Попович, відновлено рух великовагового транспорту на Абранському, Латірському, Яблунецькому, Торунському, Ужоцькому перевалах, а також на трасах міжнародного і державного значення. Разом з тим, тривають роботи по розчистці автодороги у с.Вільшани Хустського району, рух транспорту на якій було заблоковано у зв’язку зі сходженням снігової лавини.
В.о. голови облдержадміністрації Олександр Петік доручив керівництву Служби автомобільних доріг у Закарпатській області забезпечити достатню кількість посипкових матеріалів, постійну готовність снігоприбиральної техніки для оперативного та своєчасного очищення автошляхів області.
Під час засідання регіональної комісії було наголошено на забезпеченні належного функціонування пунктів обігріву для надання допомоги людям у період значного пониження температури повітря. Як зазначалося, на сьогодні на території області діють 28 стаціонарних та 2 мобільні пункти обігріву.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар