В Ужгороді оголошують «Ярмарок стартапів» (Відео)

грудня 27 / 2016
В Ужгороді оголошують «Ярмарок стартапів» (Відео)


Дати економіці Ужгорода новий поштовх, шляхом розвитку малого бізнесу та створення нових робочих місць. Із такою метою в обласному центрі Закарпаття оголошують інвестиційний проект «Ярмарок стартапів». Група ужгородських підприємців прагне підтримати молодих, активних людей, які мають креативні ідеї щодо створення власного бізнесу. Та дати їм можливість розвитку. Проекти можна подавати протягом 2017-го року на електронну пошту координаторів, розглядати кожен із них будуть одразу опісля надходження. Ліміт інвестиції одного проекту – 5000€.

Остап ПАЛІНЧАК, координатор інвестиційного проекту «Ярмарок стартапів»

Виникла така ідея: чому б не надати молоді шанс розвиватися за межами їх можливостей. Перевага цього проекту віддається молодим, цікавим, перспективним, креативним людям, які мають цікаві ідеї, але не мають можливості їх реалізувати. Ми готові надати їм таку можливість. Перевага віддається сфері послуг і виробництва. Це може бути магазин, сфера харчування. Ужгород – туристичне місто і все більшої популярності набуває гастрономічний туризм. Це не має бути якась чергова «наливайка» чи кафешка. Дійсно має бути концептувальна та креативна ідея закладена. Можливо, надання якихось послуг – не обмежуємо тематикою, може бути надання інтернет-послуг, юриспруденція тощо. На початковому етапі розглядаємо усі проекти, представлені нам. Після розгляду найбільш цікаві проекти будуть відібрані інвесторами, і на них претенденту потрібно буде підготувати бізнес-план, у якому буде розписано, які вкладення і інвестиції у що конкретно потрібно буде залучити, який буде очікуваний прибуток, детально розписати як воно все має відбуватися. І після оцінки даного бізнес-плану буде проводитися інвестування найкращих і креативних продуктів.

Подати проект можна електронною поштою ostapw3@gmail.com, презентації за попередньою домовленістю здійснюватимуться за адресою: Ужгород, вул. Богомольця 21А (3-ий поверх, 4 кабінет), тел. 0506751874 (Остап)

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар