Як сміх впливає на схуднення

грудня 24 / 2016
Як сміх впливає на схуднення
Сміх не лише продовжує тривалість життя, а й допомагає скинути зайві кілограми.
Про це повідомляє sobkor.

Вчені наголошують на тому, що коли людина сильно сміється, тіло витрачає досить багато енергії. Саме через це тривалий безперервний сміх може навіть викликати легку втому. Науковці підрахували, що за годину сміху можна скинути півкілограма зайвої ваги. Тому фахівці рекомендують по 10-15 хвилин на день приділяти саме сміху.

Дослідження науковців свідчать про те, що 15 хвилин сміху можуть спалити стільки ж калорій, скільки міститься в плитці шоколаду. Крім цього, сміхотерапію не відносять до швидких способів схуднення, а це означає, що вона не завдасть шкоди організму.

Для того, щоб це з'ясувати вчені показували добровольцям то нудні сюжети, то комедії. Результати показали, що під час сміху учасники експерименту втрачали на 20% більше енергії, ніж у серйозному настрої. До речі, чоловічий сміх виявився тривалішим, аніж жіночий.

До слова, під час сміху також знижується рівень цукру в крові, поліпшується кровообіг, зміцнюються м'язи живота, плечового пояса і грудей, а також стимулюється травлення.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...