Допоможи на runday та пробіжи 2 км

грудня 15 / 2016
Допоможи на runday та пробіжи 2 км


U-Run / Uzhhorod Running Club (Ужгородський біговий клуб) спільно з ГО "Щасливі діти" запрошує усіх бажаючих взяти участь у благодійному забігу до Дня Святого Миколая «Пробіжи – допоможи!». Забіг відбудеться у неділю, 18 грудня, і розпочнеться о 12.00 на площі Театральній.
Учасники подолають дистанцію мальовничими краєвидами міста у 2 км. Деталі маршруту за посиланням: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=zcsfskdkrhoadtzt
Реєстрація учасників відбуватиметься на місці старту та розпочнеться об 11:00.
Участь у змаганнях передбачає внесення благодійної допомоги на користь ГО "Щасливі діти" . У випадку якщо сума внеску буде більшою за 50 гривень учасник забігу отримує в подарунок святкову новорічну «Шапку Миколая», магнітик із емблемою забігу (на згадку про подію), величезний заряд енергії і море хорошого настрою. Збір коштів буде здійснюватися на місці старту під час реєстрації.
Акція відкрита для усіх охочих незалежно від віку та статі та проводиться згідно з правилами затвердженими організаторами (для учасників віком до 16 років необхідна письмова згода батьків).
Тож друзі – не вагайтеся і обов’язково приходьте!
Подія відбуватиметься завдяки Jabil Circuit Ukraine, EKO Service Ltd, друкарні Bograch, Крамниця Зіна, Мережа крамниць «Кефір» - Ужгород, Dominik Levitsky Studio та за підтримки Управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради.
Більше інформації про забіг на сторінці U-Run / Uzhhorod Running Club та у групі U-Run (Uzhhorod Running Club)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар