Коли спорт справді гуртує (ФОТО)

грудня 12 / 2016
Коли спорт справді гуртує (ФОТО)

Військово-спортивний вечір «Будь готовий до захисту Вітчизни» у Рахівській ЗОШ №2 присвячувався 25-ій річниці Збройних сил України.
Старшокласники міських шкіл Рахова змагалися у стрільбі, поводженні з гвинтівкою та перетягуванні канату (ФОТО)
Юнаки мірялись силами у прудкості, силі, стрільбі, вправності поводитися з гвинтівкою, спорядженням патронами магазин та в перетягуванні канату. Прискіпливо стежили за всім судді у складі секретаря міськради Діми Брехлічука, голови ГО «Спілки учасників АТО «Рахівський едельвейс» Ігоря Кальби, учасника АТО Владислава Андрійчука та військових РВК капітана Василя Немеша і старшого солдата Романа Сурдука.

За підсумками запеклої боротьби кращими у загально-фізичній підготовці стали юнаки ЗОШ №2, другими – ЗОШ №1, третє місце дісталося хлопцям третьої школи. Школа №2 виборола першість і у військово-прикладному виді спорту. На другому місці – №4, на третьому – ЗОШ №1.

Що стосується абсолютних фаворитів з усіх видів змагань, то золото дісталось знову ж таки учням команди із ЗОШ №2, срібло – в першої школи, бронза – у четвертої. Всі команди-переможці нагороджені відповідними грамотами Рахівської міськради та райвійськкомату, пише "Зоря Рахівщини".
Коли спорт справді гуртує (ФОТО)

Коли спорт справді гуртує (ФОТО)

Коли спорт справді гуртує (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...