Ужгородські вулиці протягом 15-хвилин перетворилися на одну суцільну ковзанку

грудня 08 / 2016
Ужгородські вулиці протягом 15-хвилин перетворилися на одну суцільну ковзанку


Сьогодні близько 10 години ранку вулиці Ужгорода вкрила ожеледиця, яка утворилася після опадів протягом буквально 10-15 хвилин.

Дорожні служби міста борються з наслідками негоди, інформує прес-служба Ужгородської міської ради.

Зокрема, спеціальна техніка одразу виїхала підсипати дороги: найперше - на вулицю Грибоєдова, біля міської лікарні, на центральних вулицях, автобусних маршрутах. Дороги Ужгорода посипають спеціальною протиожеледною сумішшю 4 комбіновані дорожні машини.

Небезпечні ділянки - це мости, підйоми, перехрестя. Одна з особливо складних - вулиця Духновича, туди через постійно припарковані авто спецтехніка заїхати не може, хоча дорожні знаки, які забороняють там стоянку, стоять. Навіть у надзвичайних випадках туди не можуть заїхати ні швидка допомога, ні пожежники. Тому доводиться підсипати вручну, щоб не допустити біди.

"На покриття протиожеледною сумішшю такого міста, як Ужгород потрібно щонайменше 4 години, роботи тривають. Але на вулицях багато машин і це дуже ускладнює роботу дорожникам. Є непорозуміння між комунальниками і водіями - шофери не спішать пропускати спецтехніку, щоб та могла ефективно працювати. "Не всі розуміють, для чого ці машини потрібні. Я хотів би звернутися до ужгородських водіїв - якщо бачите, що їде спецтехніка, надавайте їй перевагу у русі", - , розповів директор КП "КШЕП" Іван Довбак.

Він також запевнив, що сипучих матеріалів достатньо, заготовлено понад 500 кубічних метрів суміші.

Дорожні служби чергують цілодобово, підсипатимуть вулиці, скільки буде потрібно - виїжджатимуть і двічі, і тричі, і більше разів, якщо негода продовжить неприємні сюрпризи.

Іван Михайлович знову наголосив, що завтра, 9 грудня, очікується ще більше погіршення погоди, тому закликав водіїв дотримуватися правил дорожнього рух та без потреби не виїжджати.

Окрім вулиць, працівники "АВЕ-Ужгород", КШЕПу та ЖРЕРів вийшли підсипати тротуари, які закріплені за ними. Водночас зазначається, що біля магазинів, офісів, кав'ярень, приватних будинків тощо повинні прибирати
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар