Закарпатські кінологи вирушили в Маріуполь (Відео)

грудня 03 / 2016

Сьогодні з м.Ужгорода виїхали в м.Маріуполь четверо кінологів разом зі своїми службовими собаками. Очільник Закарпатської поліції полковник Роман Стефанишин побажав колегам із честю виконати поставлені завдання й щасливо повернутись додомуСьогодні в Кінологічному центрі ГУНП області проводжали на схід у зону АТО чотирьох колег. Заступник начальника Центру майор поліції Дмитро Безкровний очолив зведений загін кінологів з усієї України, які вирушили в м.Маріуполь.

Від Закарпаття разом із майором Безкровним поїхали троє колег: капітан поліції Іван Добош і капрали поліції Альона Малікова та Іван Фулей.Капітан Добош і його вівчарка Донна вже вшосте їдуть в зону АТО. Молоді кінологи Малікова з вівчаркою Ароном і Фулей з вівчаркою Роккі – вперше. 45 діб закарпатські кінологи проведуть у Маріуполі, де чергуватимуть на блокпостах, перевірятимуть автотранспорт, шукатимуть зброю та вибухівку тощо.

Настрій у всіх бойовий. Альона Малікова готова виконувати поставлені бойові завдання нарівні з колегами-чоловіками. Труднощів служби у прифронтовій зоні дівчина не боїться.

У далеку 1600-кілометрову дорогу колег проводжали начальник ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин і начальник Кінологічного центру поліції Закарпаття полковник Олександр Лазар. Благословив поліцейських кінологів отець Володимир, настоятель Свято-Троїцького православного храму м.Ужгорода.

Щасти вам, колеги! Нехай Господь вас береже. Повертайтесь додому живі-здорові.Відділ комунікації
поліції Закарпатської областіКатегорія : Суспільство


Loading...
загрузка...