«Дорога життя» провела концерт (ФОТО)

грудня 02 / 2016
«Дорога життя» провела концерт (ФОТО)

Напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, який відзначають 3 грудня, в Ужгороді у медико-соціальному реабілітаційному центрі «Дорога життя» провели концерт для вихованців МСРЦ - дітей та молоді з особливими потребами. Танцювальні та музичні номери підготували учні Ужгородської дитячої школи мистецтв.
На захід завітали заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, закарпатський поет і письменник, голова Закарпатської спілки письменників України Василь Густі, меценати та небайдужі люди, які допомагають центру.
Олександр Павлович привітав усіх від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, від колективу виконкому Ужгородської міської ради, зазначивши, що міська влада робитиме все від неї залежне, щоб люди з обмеженими можливостями жили повноцінним життям, вільно пересувалися, мали змогу брати участь у соціальному, політичному, економічному та культурному житті Ужгорода.
Директор реабілітаційного центру Олег Кириленко подякував Ужгородській міській раді та спонсорам за допомогу та активну участь у житті центру.
Також сьогодні до Міжнародного дня в людей з обмеженими можливостями атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації відкрили виставку творчих робіт особливих людей Закарпаття.
В урочистостях взяли участь представники влади краю - голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, представники консульств, громадських організацій, підприємств.
Виставка триватиме 2 тижні, з 2 по 16 грудня, і налічує понад 300 експонатів, серед яких картини , вироби з кераміки, лози, дерева, а також вишивка, чеканка та багато інших цікавих речей.
Організували експозицію обласне товариство інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" та Закарпатський регіональний центр соціально-трудової та професійної орієнтації інвалідів "Вибір" за підтримки управління культури облдержадміністрації.
Крім того, сьогодні заступник міського голови Олександр Білак та заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради Марія Ковач навідалися до міського територіального центру соціального обслуговування.
Олександр Білак від імені міського голови Богдана Андріїва передав ужгородцям, які перебувають тут, найкращі побажання, а також готовність врахувати їхні пропозиції щодо покращення умов у закладі. Окрім того, Олександр Павлович вручив двом підопічним територіального центру грамоти Міністра соціальної політики України Андрія Реви за участь у Всеукраїнській виставці творчих робіт людей похилого віку «Розкриваючи крила» та активну життєву позицію.
Представники міської влади оглянули приміщення, поспілкувалися з людьми поважного віку, розпитали у них про перебування тут. Також для мешканців центру підготували святковий обід.
Наразі денне перебування у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання забезпечується для 35 осіб, відділення соціальної допомоги вдома обслуговує 191 особу. Міська влада виділяє фінансування на утримання закладу, поточні і капітальні ремонти, харчування і медичне забезпечення.
«Дорога життя» провела концерт (ФОТО)

«Дорога життя» провела концерт (ФОТО)

«Дорога життя» провела концерт (ФОТО)

«Дорога життя» провела концерт (ФОТО)

«Дорога життя» провела концерт (ФОТО)

«Дорога життя» провела концерт (ФОТО)

«Дорога життя» провела концерт (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...