Увага. На Тячівщині зник чоловік

листопада 30 / 2016
Увага. На Тячівщині зник чоловік


6 листопада цього року безвісти зник житель с. Тарасівка, Тячівського району Кус Василь Юрійович, 1985 р.н. В той вечір у нашій річці Терешулка піднявся рівень води, так як були сильні дощі. Близько 21.00 год.два хлопці, які супроводжували Василя повідомили, що він нібито впав з моста у воду. Обидва вони були перелякані та путалися в показах. Разом з тим жоден з них не міг стверджувати, що він
бачив, як Василь впав у річку.

На місце події були викликані працівники Дубівського відділу поліції та працівники Тячівської районної служби з надзвичайних ситуацій. Були проведені пошуки по руслу річки, але результатів не дали. Кримінальне провадження відкрили, але по факту того, що Василь впав у річку, хоча свідчень того, що він втопився не було.

Через декілька днів після його зникнення на мобільні телефони його братів почали надходити дзвінки з невідомого номеру, але лише мовчали. Коли ми телефонували на цей номер його одразу вимикали. Ми зверталися до декількох відомих екстрасенсів,які в один голос стверджують, що Василь живий.”
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...