Голова адміністрації Василь Дем'янчук навідався в село Теребля

листопада 25 / 2016
Голова адміністрації Василь Дем'янчук навідався в село Теребля

У середу, 23 листопада голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук навідався з робочою поздкою в село Теребля. Тут очільник району поспілкувався з сільським головою Русланом Янчієм, оглянув соціальні об'єкти та інфраструктуру села.


Головою адміністрації відмічені позитивні зміни в цьому населеному пункті, яким керує наймолодший сільський голова серед голів місцевого самоврядування району. Зокрема це стосується ремонтів та облаштування адміністративної будівлі сільради та прилеглої території, центральної площі села, де теж здійснюються заходи з благоустрою.
Також очільник району поцікавився роботою відділення Тячівського територіального центру соціального обслуговування громадян, який знаходиться в Тереблі і опікується самотніми пристарілими мешканцями населеного пункту.
Як повідомили працівники соціальної їдальні до основного переліку послуг, що надаються працівниками, належать приготування їжі, придбання ліків, продуктів харчування, допомога по господарству тощо.
Сільський голова Роман Янчій відмітив, що на сьогодні затверджені списки цих людей, перевірені соціальні умови їх перебування. Однак як зауважив керівник району подальше функціонування таких їдалень перебуває під знаком питання, оскільки на їх утримання у бюджеті не вистачає коштів.
Що ж стосується Тереблянської дільничної лікарні, то як наголосив її головний лікар Михайло Даруда на сьогодні заклад забезпечений найнеобхіднішим. У лікарні 20 ліжок, де перебувають пацієнти як місцеві мешканці так і з навколишніх сіл - Вонігова, Дулова, Кричева, Чумальова. Керівництву закладу вдається спільними зусиллями з районною та місцевою владою вирішувати господарські та інші проблеми, за що їм велика вдячність від людей.
Окрім того, керівник району Василь Дем'янчук обговорив із сільським головою інші актуальні питання життєдіяльності населеного пункту та пообіцяв сприяння з їх позитивного вирішення.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...