Три школи Тячівського району отримали нові автобуси для перевезення учнів

листопада 18 / 2016
Три школи Тячівського району отримали нові автобуси для перевезення учнів
17 листопада, три школи Тячівського району - Лопухівська, Тересвянська та Нересницька отримали нові автобуси для перевезення учнів.
Сертифікати на транспортні засоби керівникам навчальних закладів вручив голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук. На врученні були присутні: заступники голови адміністрації Михайло Полажинець та Віктор Погар, керівник апарату РДА Богдан Макусій, начальник відділу охорони здоров'я Іван Фабрицій та начальник відділу освіти Тячівської РДА Марія Думнич, працівники відділу освіти та райдержадміністрації .
Як відмітив керівник району Василь Дем'янчук, в рамках програми «Шкільний автобус» на Закарпатті закуплено вже двадцять автобусів на заміну двадцяти, відправлених у зону АТО для армії два роки тому. Три транспортні засоби придбано для Тячівського району.
- Не дивлячись на вкрай складну ситуацію в державі, нам вдалося вирішити дане питання. Адже ці автобуси дуже потрібні для довозу учнів у навчальні заклади, особливо що стосується гірських населених пунктів району, - наголосив Василь Юрійович.
Загалом цьогоріч область отримала понад 26 мільйонів гривень з державного бюджету на придбання автобусів для учнів, співфінансуванні з місцевими бюджетами (70% на 30%). Щоб три автобуси були направлені саме на Тячівщину посприяли депутати Закарпатської обласної ради Василь Дем'янчук, Василь Федурцьо та Валерій Мурга.
З приводу вирішення даного питання неодноразово звертався районний депутат Іван Фабрицій, який як ніхто інший переймається за своє рідне село Лопухово. Саме школярам цього віддаленого населеного пункту, який розкинувся високо у горах, доводиться найважче долати непрості кілометри до рідної школи. І особливо тим, хто мешкає у присілках Яблуниця, Прочка та ін. Тож відтепер дану проблему буде усунуто, адже в школу знову повернувся такий потрібний транспорт.
До речі, шкільна модифікація автобуса "Мрія" повністю відповідає вимогам ДСТУ 7013:2009 "Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів", в тому числі суворим вимогам безпеки.
Учням, які стануть пасажирами автобусів, очільник району побажав щасливої дороги та нових досягнень у навчанні.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...