На Закарпатті стрімко зростає кількість хворих на рак

листопада 16 / 2016
На Закарпатті стрімко зростає кількість хворих на рак

Щороку від раку помирає майже 1600 закарпатців.

Для вдосконалення профілактики, своєчасної діагностики, зменшення смертності від раку в області депутати планують затвердити обласну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2021 року, у прес-службі Закарпатської ОДА.

В структурі смертності населення області - злоякісні новоутворення на другому місті після серцево-судинної патології. До того ж захворюваність та смертність від злоякісних новоутворень в Закарпатський області зростає. В структурі захворюваності дорослого населення переважають пухлини легенів та бронхів, шлунково-кишкового тракту, молочної залози та жіночих статевих органів у жінок , передміхурової залози у чоловіків. Злоякісні новоутворення спричиняють значну інвалідизацію працездатного населення.

Основна причина несвоєчасної діагностики злоякісних новоутворень – несвоєчасне звернення населення за медичною допомогою, низька ефективність профілактичних оглядів. З метою забезпечення профілактики, ранньої діагностики злоякісних новоутворень необхідно застосовувати сучасні методи скринінгу та діагностики.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...