І знову: Водії маршруток привертають до себе увагу через своє нахабство

листопада 14 / 2016
І знову: Водії маршруток привертають до себе увагу через своє нахабство


Про це у ФБ написала Алёна Рудова

Доброго ранку. Хочу підняти питання проїзду в маршрутному таксі. А саме в маршруті №22.

Не одноразово була свідком того, що водії на маршруті №22 беруть гроші з дітей шкільного віку. Вимагають від батьків заплатити за проїзд дитини 1 грн. Так це не багато, але ж у дітей є проїзні квитки. Коли задаєш запитання водію, а чому треба платити за дитину в якої є проїзний, вони дуже не вдоволено повертають тобі гроші. Але і це ще не все. Також водії маршруту №22 можуть не пустити дитину в автобус, нагримати на дитину, чого це вона взагалі сідає до нього, закривають двері перед дітьми і людьми похилого віку.
Найбільше тривожить ситуація безпеки проїзду. Водії набирають повний автобус людей, не дотримуючись жодних правил безпеки. Я розумію, що всім необхідно добратись на роботу, в садочки, в школу. Але набираючи стільки людей, що автобус їде перехилений, ми можемо взагалі не доїхати. Роблячи водію зауваження, він каже: «Хай сідають Вам на коліна.» Це насправді жахливо. Адже вони мають нести відповідальність за своїх пасажирів. На томість грубіянять і наражають на небезпеку.
Я хочу бути впевнена в своїй безпеці і безпеці своєї дитини. Я хочу бути впевнена, що відправляючи свою дитину в школу, він спокійно сяде в автобус, його випустять на потрібній йому зупинці, і він доїде безпечно!

Ми ж всі бачимо, що відбувається. Але чомусь всі мовчать. Давайте не будемо байдужими. Краще попередити ситуацію, ніж потім розбирати наслідки.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар