На кордоні з Румунією у пунктах пропуску в чергах стоять автомобілі, а все через мітинг

листопада 12 / 2016
На кордоні з Румунією у пунктах пропуску в чергах стоять автомобілі, а все через мітинг

У зв′язку із проведенням незаконної акції з блокуванням під'їзду до КПП "Солотвино" на кордоні з Румунією власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, румунські прикордонники тимчасово припинили пропуск легкових авто до України з боку пункту пропуску "Сігету Мармацієй". Про це УНН повідомила речниця Мукачівського прикордонного загону Олеся Федорова.
Румунія призупинила пропуск легкових авто біля КПП "Солотвино" через незаконне блокування в Україні
Щойно блокування з українського боку завершиться, румунські прикордонники відновлять пропуск транспорту у штатному режимі. Наразі ж пунктом пропуску "Солотвино" безперешкодно користуються тільки пішоходи.

Водночас на КПП "Ужгород", де також триває акція протесту, нормально функціонує вантажний термінал, також “пересічники” пропускають у бік кордону автомобілі, де є вагітні, діти, літні люди.

Нагадаємо, на Закарпатті у рамках незаконної акції блокування власниками автомобілів з іноземною реєстрацією доріг заблоковано під′їзд до пункту пропуску “Солотвино” на українсько-румунському кордоні, а також пункту пропуску “Ужгород”, що на кордоні зі Словаччиною.

Керують акціями провокатори, що мають відношення до екс-очільника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича, що є людиною Віктора Медведчука.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...