Тренінг для криміналістів та слідчих розпочався у Львові (ФОТО)

листопада 07 / 2016
Тренінг для криміналістів та слідчих розпочався у Львові (ФОТО)

Співробітники слідчого управління та експерти Головного управління Національної поліції в Закарпатській області розпочали навчання на п’ятиденному тренінгу в Львівському державному університеті внутрішніх справ в рамках проекту місії ЄС.

Сьогодні, 7 листопада, у Львові в рамках проекту Консультативної місії Європейського Союзу в Україні розпочався тренінг для покращення навичок роботи на місці скоєння злочину для десяти експертів та представників спеціального відділу слідчого управління ГУНП в Закарпатській області.
Тренінг для криміналістів та слідчих розпочався у Львові (ФОТО)

З учасниками тренінгу під час навчань працюватимуть радник із кримінальних розслідувань Консультативної місії Європейського Союзу Міхай Барбуту, ліцензований експерт із криміналістики, тренер, спеціаліст управління розслідувань організованої злочинності та тероризму Генеральної прокуратури Румунії Александру Дена та заступник керівника поліції Закарпаття – начальник слідчого управління ГУНП Степан Довгунь.

До 11 листопада закарпатські поліцейські вивчатимуть новітні методи використання експертно-криміналістичних наборів та освоюватимуть фотографування місця події у різних обставинах. Слідчих та експертів навчатимуть сучасним методам роботи на місцях злочину зі стрільбою, на вбивствах та зломах.

Нагадаємо, що закарпатські слідчі постійно удосконалюють свої професійні навики, лише в кінці жовтня вони отримали свідоцтва Національної академії внутрішніх справ про підвищення кваліфікації.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...