Голова Виноградівської районної ради обговорив з депутатами села Олешник освітянські питання та ремонт доріг

листопада 03 / 2016
Голова Виноградівської районної ради обговорив з депутатами села Олешник освітянські питання та ремонт доріг

У четвер, 3 листопада, голова Виноградівської районної ради Віталій Любка взяв участь у роботі сесії Олешницької сільської ради та відвідав загальноосвітню школу населеного пункту.
З сільським депутатами керівник ради обговорив питання ремонту доріг. Зокрема голова села Степан Попович подякував голові районної ради за можливість завершити капітальний ремонт вул. Української, де роботи розпочалися ще минулого року. Нещодавно районна рада виділила 840 тис.грн. на проведення капремонту цієї ділянки дороги. Віталій Любка наголосив на необхідності виготовити проектно-кошторисні документації на ремонт дорожнього покриття інших ділянок та запевнив, що районна рада й надалі допомагатиме селу у вирішенні нагальних проблем.
Т
акож голова районної ради побував в Олешницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Директор Марія Роспопчук розповіла про проблемні питання закладу, серед яких - заміна старих вікон на металопластикові. Віталій Любка зазначив, що дане питання спробують вирішити завдяки транскордонній співпраці. Олешницьку школу вже включено у Програму співробітництва між Закарпаттям і чеським краєм Височіна на 2017 рік. Також частину вікон в планах замінити за кошти районного бюджету. Крім того, керівник ради оглянув територію майбутнього спортивного майданчика біля школи. Роботи тут ведуться за фінансової підтримки обласного депутата Владіслава Поляка.

Виноградівська районна рада.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...