Одна з вулиць Ужгорода перетворилася на озеро (ФОТО,ВІДЕО)

жовтня 29 / 2016
Одна з вулиць Ужгорода перетворилася на озеро (ФОТО,ВІДЕО)

На ужгородській вулиці Гулака-Артемовського через відсутність ремонту дороги утворилися неймовірно великі калюжі. Тому закарпатці змушені йти до Ужгородського районного соцзахисту по воді.

Як повідомляє 21 канал, перед будівлею управління соціального захисту населення знаходяться калюжі, схожі на невеликі озера. Попри це сюди щодня навідуються мами з візочками та люди з обмеженими можливостями. Останнім дістатися Ужгородського районного соцзахисту вкрай важко: пішки - неможливо, а машиною – практично неможливо.

Як зазначає головний спеціаліст управління соціального захисту населення Ужгородської ОДА Вікторія Клоцбах: "Інвалідам добиратися дуже тяжко. Таксисти їх везти сюди практично не хотять. Бо вони розуміють, що ідуть сюди і розбивають собі машини. І кожен день хтось жаліється, що дорога жахлива».

Ніхто не пам’ятає, коли на вулиці Гулака-Артемовського робили ремонт дороги. Тільки щебенем час від часу підсипали найбільші ями. Цього року ремонту також не буде. Адже вартість капітального ремонту може становити 20 млн гривень. За ці гроші можна було би встановити новий асфальт, налагодити комунікації і встановити зливову каналізацію.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...