Щодо накопичення транспортних засобів на митному посту «Дяково»

жовтня 28 / 2016
Щодо накопичення транспортних засобів на митному посту «Дяково»

Напередодні перед пунктом пропуску «Дякове-Халмеу» митного посту «Дяково» Закарпатської митниці ДФС у напрямку «виїзд з України» накопичилось майже півтори сотні транспортних засобів комерційного призначення.

Причина створення черги – заходи посиленого контролю, які здійснюються у рамках спеціальної міжнародної операції «Протидія незаконному переміщенню тютюнових виробів – 2016» на українсько-румунському кордоні. Операція направлена на виявлення та припинення фактів незаконного переміщення тютюнових виробів, в зв’язку з чим на румунській митниці активно використовується мобільна скануючи система. Це призводить до збільшення часу проходження митного контролю.

Також у відомстві інформують, що протягом вересня-жовтня поточного року суттєво збільшилась кількість транспортних засобів турецьких та російських перевізників, що обумовлено відновленням та активізуванням торговельних відносин Туреччини та Росії.

Крім того, в жовтні, також збільшується кількість транспортних засобів, що перевозять вантажі в Угорщину, в зв’язку тим, що в кінці року, у перевізників відсутні дозволи на проїзд автомобільними дорогами Угорщини і власники транспортних засобів перенаправляють їх на Румунію.

Керівництвом митного посту «Дяково» щоденно проводяться зустрічі з представниками суміжної сторони з метою пришвидшення митного та прикордонного оформлення транспортних засобів в напрямку в’їзду в Румунію.

Просимо взяти до уваги вказану інформацію та, за можливістю, планувати перетин митного кордону через інші пункти пропуску зони діяльності Закарпатської митниці ДФС чи інших митниць.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар