Продовжується акція збору відпрацьованих батарейок Національним парком "Синевир"

жовтня 20 / 2016
Продовжується акція збору відпрацьованих батарейок Національним парком "Синевир"

Як відомо, батарейки не можна викидати у звичайний смітник. Вони потребують спеціальної переробки. Недопустимим також є викидання батарейок у навколишнє середовище, оскільки ці малі джерела струму є серйозною загрозою для довкілля і здоров’я людини. За твердженням фахівців, лише одна пальчикова батарейка здатна забруднити важкими металами кілька сотень літрів води, десятки квадратних метрів ґрунту.
З огляду на це, Національний природний парк «Синевир»ще в 2013 році ініціював екологічну акцію зі збору батарейок. У регіоні було встановлено ряд урн для відпрацьованих малих джерел струму, проводилась широка роз’яснювальна робота серед населення. Ініціативу Національного природного парку «Синевир» підтримали місцеві громади і навчальні заклади, які також приєдналися до акції.За цей період в регіоні зросла кількість встановлених урн для відпрацьованих малих джерел струму, – поаідомили в НПП.
Перша партія зібраних батарейок вже була відправлена на переробку до державного підприємства «Аргентум» до міста Львова.
Відпрацьовані пальчикові батарейки зазвичай викидають у смітники або у навколишнє середовище. Там вони розкладаються на важкі метали, зокрема, цинк, марганець, свинець, ртуть та інші несучи з собою страшну загрозу для довкілля та здоров´я людини.
З огляду на це, НПП «Синевир» запрошує всіх небайдужих долучатися до екологічної акції і своїми добрими вчинками зробити наш регіон чистішим.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...