Як рятувальники розповідали малюкам про пожежу

жовтня 20 / 2016
Як рятувальники розповідали малюкам про пожежу

Рятувальники Закарпатського району продовжують роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпеки життєдіяльності, особливу увагу приділяючи інформуванню маленькому підростаючому поколінню. Так сьогодні до дошкільного навчального закладу «Журавлик» в Ужгороді навідалися рятувальники оперативно-рятувальної служби Закарпаття, аби навчити дітей правильно поводитись у тій чи іншій небезпечній ситуації, а також в рамках проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності.
Рятувальники провели виховну бесіду на тему пожежної безпеки.У доступній для малюків формі гості розповіли про небезпеку сірників і запальничок, наголосили на тому, що не можна без дозволу старших користуватись побутовими приладами, а також не можна чіпати незнайомі предмети . Рятувальники нагадали дітям, куди дзвонити, якщо сталася пожежа чи інша подія. Працівники пожежно-рятувальної частини розповіли про професію пожежника-рятувальника, нагадали дітям про небезпеку, якою загрожує вогонь. Після чого продемонстрували дітям пожежний автомобіль який знаходився на подвір’ї навчального закладу, у кабіні якого змогли посидіти усі бажаючі. Окрім того, дітлахи приміряли захисну каску пожежного, тримали у руках пожежний ствол та «гасили» умовну пожежу. Приємно що майбутнє підростаюче покоління проявляє інтерес до діяльності Державною службою України з надзвичайних ситуацій до роботи професії пожежника-рятувальника.
Лише спільними зусилля ми зможемо донести до свідомості кожної дитини, кожного мешканця району важливість і необхідність дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, тим самим попередивши можливі трагедії адже безпека життя й здоров'я цілком залежать від обізнаності громадян, їх поінформованості щодо порядку правильного виконання правил пожежної безпеки.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...