В Рахівській райдержадміністрації зібрали усіх голови селищних та сільських рад району

жовтня 20 / 2016
В Рахівській  райдержадміністрації зібрали усіх голови селищних та сільських рад району

Ярослав Лебович відвідав Рахів та провів «круглий стіл» для укріплення співпраці поліції району з органами місцевого самоврядування
Голови усіх селищних та сільських рад району зустрілися в місцевій райдержадміністрації з керівництвом Рахівського відділення поліції та заступником начальника ГУНП в Закарпатській області Ярославом Лебовичем, щоб обговорити співпрацю органів місцевого самоврядування, груп швидкого реагування та дільничних інспекторів.

Ярослав Лебович розповів про особливості роботи ГШР, крім цього було анонсовано появу нової групи в Богданській долині. Голови сільських рад були одностайні в бажанні посприяти дільничним інспекторам в підтримці, приміщеннями для роботи та зустрічей з громадою, крім цього мова велася про перегляд місцевих бюджетів для допомоги в закупівлі паливно-мастильних матеріалів для ГШР.
«Головна оцінка роботи поліції – це відновлення довіри населення до правоохоронних органів. Ми пройшли атестацію та з новими силами приступаємо до виконання своїх обов’язків після реформування. Хочу наголосити на тому, що скоро буде оголошено набір до Нової поліції, тому просимо в сільських голів провести роботу з розумними, перспективними та розвиненими фізично молодими людьми, які можуть поповнити лави закарпатської поліції», – наголосив Ярослав Лебович.

Голови селищних та сільських рад Рахівського району високо оцінили подібний формат роботи, адже масштабність заходу дозволила оцінити всі переваги та недоліки краю та можливість обговорити напрямки удосконалення співпраці між собою та правоохоронцями.

«Такі зустрічі є дуже важливими для районів, адже органи місцевого самоврядування постійно допомагають поліції і вони бачать, що є діалог, їх слухають, вникають у проблеми громади. Керівництво поліції прислухається до тих людей, які краще знають свої слабкі сторони і можуть підказати правоохоронцям, які напрямки забезпечення правопорядку потребують більшої уваги», – наголосив після зустрічі т.в.о. начальника Рахівського відділення поліції Володимир Мателега.

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...