Дефіцит цигарок на Закарпатті пов’язаний із обшуками в монополіста?

жовтня 17 / 2016
Мова йде про компанію TEDIS-Україна, яка до травня цього року називалася ще Мегаполіс, і мала російське коріння та безпосереднє відношення до найближчого оточення Віктора Януковича.

Компанія є фактичними монополістом в Україні на ринку тютюну, і має розгалужену мережу по всій країні, зокрема і на Закарпатті.
Про останні обшуки в офісах компанії стало відомо 29 вересня цього року. За інформацією Mukachevo.net, обшуки пройшли також і в головному офісі компанії на Закарпатті. Підстави: можливе ухиляння компанії від сплати податків.

Офіс TEDIS-Україна в Закарпатті був паралізований з 29 вересня до 3 жовтня. Протягом цього часу не відвантажувався товар, відтак у магазинах краю фактично зникли з полиць Bond, LM, Parliament та інші популярні марки.

Mukachevo.net звернувся за коментарем у закарпатську ДФС, але там відмовилися від усних коментарів, наполігши на офіційному запиті від редакції. Зрештою, у письмовій відповіді на наш запит закарпатська ДФС повідомила про секретність інформації про обшуки або інші слідчі дії в закарпатському офісі TEDIS-Україна.
Дефіцит цигарок на Закарпатті пов’язаний із обшуками в монополіста?
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар