Активна здача зброї закарпатцями

жовтня 14 / 2016
Нагадаємо, що на Закарпатті, як і по всій території України триває місячник добровільної здачі зброї. Під час якого власники нелегальної зброї мають можливість позбутися її , уникнувши кримінальної відповідальності. Розважливі та відповідальні громадяни уже активно здають зброю та боєприпаси до неї. Про що свідчать наступні звернення громадян.

12 жовтня в Ужгородську районну поліцію звернувся 52-річний житель с.Демічево. Чоловік приніс у поліцію саморобний ніж типу мачете, який він знайшов у лісі.

Інший житель Ужгородщини, з села Анталовці, здав у поліцію мисливську рушницю калібру 16 мм, яку він знайшов на горищі будинку його покійного батька. Зброю заявник має намір зареєструвати на себе.

Ще одну мисливську рушницю, цього разу нарізну гвинтівку ІЖ калібру 7,62 мм, приніс у поліцію 43-річний хустянин. Цю зброю чоловік знайшов на горищі батьківського будинку, а тепер хоче офіційно зареєструвати її на себе.

37-річний житель м.Мукачева здав у поліцію газовий пістолет і понад сотню патронів різного калібру. Заявник каже, що пістолет і боєприпаси він знайшов у лісі біля військового полігону. Після проведення перевірки дані боєприпаси буде знищено.

Два жителі Свалявщини, з сіл Неліпино та Драчино, здали в поліцію два стволи до нарізної зброї. Чоловіки теж запевняють, що випадково знайшли ці залізяки… За даними фактами проводиться перевірка.

Місячник добровільної здачі зброї на Закарпатті триватиме до кінця жовтня.

Активна здача зброї закарпатцями
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар